Refund policy

Prekių grąžinimas

PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS – NEMOKAMAS*
Netikusias prekes galima grąžinti arba pakeisti į reikiamą dydį nemokamai.

1. Grąžinimas mūsų parduotuvėje Vilniaus g. 45, Vilniuje.
Netikusias ar nepatikusias prekes galite pasikeisti/grąžinti mūsų parduotuvėje Vilniaus g. 45, Vilniuje. Prašome susisiekti su mumis el. paštu orders@snkrs.lt, nurodydami užsakymo numerį ir informaciją ar norite keisti ar grąžinti prekę.

2. Grąžinimas per kurjerių tarnybą.
Susisiekite su mumis el.paštu orders@snkrs.lt, nurodydami užsakymo numerį, mes atsiųsime Venipak lipduką ir iškviesime kurjerius Jusų nurodyta data ir adresu. SVARBU: siuntinį supakuokite tvarkingai, užklijuokite kurjerių lipduką kurį gausite el. paštu.

3. Užsakymo atšaukimas. Jei prekė dar nėra išsiųsta ir ją norite atšaukti, informuokite mus el. paštu orders@snkrs.lt. Pinigus pervesime į tą pačią sąskaitą iš kurios mokėjote per 14 dienų nuo prekės atšaukimo dienos. Jei prekė jau atiduota kurjeriui, deja, bet sustabdyti siuntimo ir atšaukti užsakymo nepavyks.

Jei nusprendėte batus pasikeisti į reikiamą dydį, prašome susisiekti su mumis orders@snkrs.lt. Gavę tvarkingas grąžinamas prekes į savo sandėlį, išsiųsime keitimą.

*Siuntą prašome atiduoti kurjeriui raštu sutartą dieną, jei siuntos sutartą dieną atiduoti negalėsite, o kurjeris jau bus iškviestas, kurjerio iškvietimas kitai dienai bus apmokestintas 4 EUR.

Pirmą kartą grąžinimas yra nemokamas. Mes sumokėsime už kurjerio paslaugas ir grąžinsime Jums pinigus.

Grąžinimo terminai:
Prekę galite grąžinti per 14 dienų, terminas skaičiuojamas nuo sekančios dienos po prekės gavimo.
Prekes nemokamai iš Jūsų paims mūsų atsiųsti kurjeriai arba jas galite pristatyti patys.
Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje ir tinkamai supakuotos.

Grąžinamų prekių sąlygos:
Negalesime priimti prekių, jei jos:
Buvo vartojamos (dėvimos, avimos, ir pan.);
Buvo sugadintos;
Nebuvo išsaugotos jų vartojamosios savybės;
Prarado prekinę išvaizdą;
Nuo jų buvo nuimtos originalios etiketės.
Grąžinama ne originalioje/originalioje sugadintoje pakuotėje.

Batų priežiūra:
Rekomenduojama prižiūrėti nusipirktus batus specialiomis batų apsaugos priemonėmis, skirtomis natūralios ar verstos odos priežiūrai, taip pat priemonėmis, skirtomis dirbtinei odai, sintetikai ar tekstilei. Kiekvienas gamintojas batų sudėtį ženklina lipduku, kurį rasite etiketėje ar batų viduje. Batų skalbti skalbimo mašinoje nerekomenduojama.

Pinigų grąžinimas
Prekei atvykus į mūsų sandėlį mes patikrinsime ar ji nėra pakeitusi išvaizdos kaip aprašyta Grąžinamų prekių sąlygose. Deja, negalėsime grąžinti pinigų, jei sąlygų buvo nesilaikoma. Dėl prekės atsiėmimo iš mūsų sandėlio informuosime Jus elektroniniu paštu asmeniškai.
Jei grąžinta prekė atitinka grąžinimo sąlygas, pinigus pervesime į Jūsų banko sąskaitą per 14 dienų nuo prekės gavimo į mūsų sandėlį dienos.

Prekių pristatymo sąlygos: https://snkrs.lt/policies/shipping-policy

Privatumo politika: https://snkrs.lt/5296160838/policies/8465317958.html